Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach

Nabór na studia podyplomowe

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach ogłasza rekrutację na studia podyplomowe realizowane w ramach projektu „Inwestujemy w zawodowców - Centrum Kompetencji Zawodowych w Powiecie Gorlickim”:

 

Studia podyplomowe w zakresie kosmetologii dla nauczyciela

 


W w/w studiach podyplomowych mogą uczestniczyć nauczyciele przedmiotów zawodowych z terenu Powiatu Gorlickiego, Subregionu Sądeckiego oraz Województwa Małopolskiego.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są tutaj, w sekretariacie szkoły oraz w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach, ul. 11 Listopada 43.

 

Poprawnie wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne należy składać do dnia:

 

13 września 2018 roku

 

w sekretariacie Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach, ul. 11 Listopada 43 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00.

 

Dodatkowe informacje: tel. 18 352 02 90

06 września 2018

Strona główna

Media Społecznościowe

© 2018. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

W kilku słowach o tym co robimy

Podstawowym celem naszej działalności  jest realizowanie zadań z zakresu przygotowania zawodowego młodzieży i dorosłych wynikających z programów nauczania dla danego zawodu. 

Organizujemy praktyczną naukę zawodu, egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz inne formy kształcenia, dokształcania i doskonalenia zawodowego.

Przydatne informacje